+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Eskişehir Berber

Herkes kendine uygun bir stil arayışında! Durun, artık aramanıza gerek yok Kuaför Efrahim sizin için en iyisini tasarlayabilir. Üstelik farklı şehirlerden gelen çok sayıda genç nesle sahibiz. Hepsi kendi şehrinde berberleri ile uzun yıllar vakit geçirdiler ama burada aynısı gibi olacak mı telaşındalar. Bu yüzden tanımadıkları bir berberle çalışmak yerine aç sakal karışık gezmek onları risk almak zorunda bırakmıyor.

Efrahim ile Endişelere Son!

Eskisehir erkek berberi arıyor, yorumlara bakıyor ama karar veremiyorsunuz. Haklısınız, kuaför kişiye özeldir, sizi tanır, bilir ve ne istediğinizi siz söylemeden anlar. Bunları nasıl mı biliyoruz, çünkü Kuaför Efrahim tam da bu tanımda!

Eskisehir berber Efrahimalanında uzman, saçınızı kafa, kulak, yüz şeklinize göre kesebilen; sakalınızı tam istediğiniz boyutta ve oranda yapabilen büyük bir yetenek!

İster kendi tarzınızı koruyun ya da düzelttirin, isterseniz de yeni bir tarz yakalamak için Eskisehir erkek kuaförü danışın. Diğer berberler gibi kafasına göre kesim yapmaz, önce fikrinizi iyice alır, önerileri varsa size aktarır ve ortak bir karar doğrultusunda hareket eder. Kısaca emin ellerde olacaksınız!

15 Ocak 2019
3.406 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN