+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Kuaför Efrahim Yavaş Haircut Expert

2002 yılında başlamış olduğu kuaförlük mesleğine yıllar içinde 20 den fazla saç kesimi,stil belirleme , makyaj , renklendirme gibi eğitimler almış ve hala almaya devam etmekteyim. Eskişehir kuaförler odasının ve my akademinin düzenlemiş olduğu sahne deneyimleriyle devam etmiş ve şubeleri ile Eskişehir halkına hizmet etmeye devam etmektedir

Misyonumuz ; 
Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek.

Vizyonuuz ;

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur. Sizin Kuaför, kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancındadır. Bu çerçevede müşteri memnuniyetine, çalışanlarının çalışma süreçlerinin ve de ekipmanlarının gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam etmektedir.

Neden biz ;
Eskişehir Erkek Kuaförü olarak saç kesimi konusunda uzun yıllar boyunca tecrübelerimizi ve yeteneğimizi eğitimle güçlendirerek sizlerle tamamen kişiye özel anatomik saç kesimini sunuyoruz .