+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Eskişehir’n En İyi Berberi

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan berber salonlarından memnun ayrılmak gündelik hayatı olumlu ya da olumsuz yönde etkiler.Bu nedenle berber deyip geçmemek, en iyisi ve en doğru hizmeti vereni bulmak lazım.Sizlere özel ve özenli davranacak bir kuaför bulmak zor olabilir.Eskişehir erkek kuaförü Efrahim ile artık adresiniz belli. Saçlarınız, yüzünüz ve kişisel bakımınız güzelliğinizi etkiler. Bunu çok iyi biliyor bu doğrultuda size en özel hizmeti sunuyoruz.

Bir kuaförden beklediğiniz tüm hizmetler Kuaför Efrahim tarafından sunuluyor. Modern uygulamalarla   yenilik yaratan Kuaför Efrahim fiyatlar konusunda da memnun kalacağınız hizmeti sunuyor. Kuaför Efrahim Eskişehir sakal kesimi uygulamalarında modern teknikler kullanır ve kaliteli hizmet sunar. Tüm hizmetler kişiye özel ve özenle sunulur.

Eskişehir kuaför seçenekleri arasında öne çıkan Efrahim ile size özel ilgi ve samimi bir ortamda harika bir görünüme kavuşacaksınız.Saç kesimi ve sakal konusunda erkekler çok hassastır. Bu hasiyet kuaför efrahimde özenli hizmet ile karşılanıyor..Size hem samimi hem profesyonel hizmet sunuyor.

24 Ocak 2019
2.429 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN