+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Eskişehir Sakal Tıraşı

Kuaförlük zor bir meslek dalı olmakla beraber büyük bir tecrübe ile birlikte ustalık gerektiren bir hizmettir. Eskişehir sakal tıraşı olmak isteyenler farklı bir anlayışı benimsiyorlarsa, tarzıyla sınır tanımayan ve sizleri baştan yaratacak kuaför Efrahim’i deneyimleyin. Usta elleriyle farklı model ve sakal kesimi konusunda bilinen ve popüler bir yer olan kuaför Efrahim size en iyisini vaat ediyor.

Şehrin En İyisi!

Şüphesiz ki bu sektörde iyi olmak için yüzlerce müşterinin size onay vermesi gereklidir. El emeği ve elin makasla sanatından ortaya çıkarttığınız modeller sayesinde ünlü olursunuz. Eskişehir sakal kesimi hizmetlerinde günümüzün modasına uygun ve hatta daha güzel kesimleriyle kuaför Efrahim fark yaratıyor.

Dikkat çekici olmak ve mevcut sakal şeklinden bunalmış olup yeni ve yüzüne yakışan bir kesim arayanlar için en doğru adres olan usta eller sizi baştan yaratmak için kesime hazır. Dilediğiniz şekilde ve modelde kesimler için hemen yerinizi ayırtın ve bundan sonra sık uğrak adresiniz olacak bu yerde keyifli bir kesim için randevunuzu alın.

13 Ocak 2019
1.100 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN