+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Eskişehir Keratin Düzleştirme

Eskişehir Keratin Düzleştirme

Düz saç seven ancak kıvırcık veya dalgalı saçlara sahip biriyseniz ve saçlarınızı düzleştirmek için kalıcı bir formül arıyorsanız, mutlaka KERATİN DÜZLEŞTİRMEYİ duymuşsunuzdur. Yıkandığında bozulmayan, uzun süre kalıcılığını koruyan bir fönün kulağa son derece cazip geldiğini söyleyebiliriz.

Ancak yaptırmadan önce keratin düzleştirmenin tüm yönleriyle araştırmak büyük önem taşıyor; aksi takdirde beklenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir; ya da saç sağlığı uzun süreliğine bozulabilir. İşte Keratin düzleştirme ile ilgili pek bilinmeyen gerçekler:

Keratin düzleştirme nedir?

Keratin düzleştirme, bir keratin bazlı ürünle saç düzleştirme işlemidir. Saçınızın doğasında da bulunan keratin, aslında bir tür proteindir. Eskişehir Keratin Düzleştirme yapan uzman, saçınıza önce keratinli saç düzleştirme ürününü uygular ve ardından bunu saçlarınıza yedirmek için ısıdan yararlanır.

İşlem 90 dakika ve daha fazla sürebilir. Buradaki süre, daha çok saçınızın uzunluğuna bağlıdır.keratin düzleştirme yaptırdıktan sonra saçlar en az 3-4 gün boyunca yıkanmamalıdır. Bunun nedeni, saça uygulanan solüsyonun tam olarak etkisini gösterebilmesi için bu kadar süreye ihtiyaç duymasıdır.

Bunun ardından saçlarınızı yıkamaya başladığınızda kullanmanız gereken şampuanın sodyum sülfat içermemesi gerekir. Keratin düzleştirmenin kalıcılığı için ifade edilen süre ortalama 5 aydır.

24 Ekim 2018
1.879 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN