+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Muhafız Hakan Saç Modeli

Son günlerin trend dizisi Muhafız:Hakan, başrollerin de ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un üslendiği saç modeli oldukça dikkat çekiyor.2019’a damga vuracak bu model aslında bakarsanız biraz fade saç modeli ve birazda asker traşı karışımı diyebiliriz.

Özellikle çoğu erkeğe gidecek ve kenarların kısa üstlere doğru daha uzun bırakılarak naturel bir kesim tercih eden ünlü oyuncunun saç modeli trend olacak gibi duruyor. Eskişehir erkek kuaförü olarak bir çok kişinin talep ettiği bu modeli sizlere kısaca açıklamak istiyoruz.

Hakan muhafız saç modeli aslında bir kaç yıl önce Fury filmiyle gelen Bratt Pitt’i andırıyor kısacası yine bir FADE SAÇ MODELİ rüzgarı esti  teknik olarak HİGH FADE olarak bilinen yanlarda yüksek açılı katlı kesim ve üst bölge ise yanlardan bağımsız ve asimetrik katlı bi forma  sahip birden fazla şekillendirme modeli ortaya çıkıyor.

İsterseniz fön ile şekillendirip, isterseniz dağınık olarak kullanılabilen bu kesim tarzı, şimdiden bir çok erkeğin gönlüne taht kurmuş ve talep konusu olmuştur. Hem spor, hem tarz, hem kurumsal tarza yakışabilen bu kesim modeli ile Muhafız Hakan gerçekten bir çok kişiye imaj konusunda öncülük yapacağını söyleyebiliriz.

05 Ocak 2019
6.011 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN