+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Eskişehir Saç Kesimi

Eskişehir, gelişmiş öğrenci ağı ve genç nüfusu ile gerçek bir kuaförü hak etmiyor mu?

O zaman Efrahim Yavaş ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Çünkü 2002 yılından bu yana hala kendisini keşfetmediyseniz çok şey kaybettiniz.

Eskişehir saç kesimi alanında genelde batı tarzını takip eden, sofistike görünen ama minimal kesimlerden hoşlanan lise çağı gençlerine sahiptir. Üniversite için asya, afro Amerika ve Avrupa tarzı kesimler ön plandadır. Bu kararda gençlerin okuduğu bölümler ve arkadaş çevresi de etkilidir. Asya, batı afrika, çek, japonstyle ne olursa olsun saç kesiminiz kendinize özel olsun istiyorsanız Üniversite Bulvarın’da Eskişehir erkek kuaförü ‘nüzü bulun!

Sadece genç nüfusun tercihi değil, orta yaşlı erkekler de modernliğini korumak için Efrahim’e güveniyor. Eskisehir sac kesimi çocuklar için tas koy kes mantığındadır ve bundan memnun kalmayan anneler, ilk okul çağındaki çocuklarını Efrahim’e bırakıyor.

Bu devirde her hizmette öncü olmak için iyi bir yeteneğe sahip olmanın yanı sıra parlak bir zekâ da gerekir. Aradığınız her hizmette öncü olarak o karşınıza çıkacak!

Kuaför Efrahim, Bağlar’da sizi bekliyor!

Diğer yazılarımız, undercut saç modeli nasıl olmalıdır ? adlı makalemizde saç stilinizi nasıl kesmeniz gerektiği konusunda bilgilendirmelerde bulunduk.

16 Ocak 2019
1.569 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN