+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Eskişehir Damat Tıraşı

En özel gününüze en güzel saç kesimi ve damat tıraşı hizmeti almak istiyorsunuz ama güvenli el konusunda aklınızda şüphe mi var? O zaman eskişehir damat traşı konusunda alanında uzman maharetli eller ile tanışın! Kuaför Efrahim.

Profesyonel Damat Tıraşı

Damatların bugüne özel bir hazırlık içinde olması normal ve bu hazırlıkların en temel noktasını gelenekselleşmiş damat tıraşı oluşturmakta. Masaj, cilt bakımı, özel tıraş, buharlama ve çok daha fazlası eskisehir damat tırası hizmeti veren bu özel yerde sizi bekliyor. Usta eller sayesinde damatlığınıza en uygun dama tıraşı ve saç kesimi yapılacaktır. Damatlığınızla bir bütün olmak ve bakımlı görünmek için gerekli olan tüm işlerler size uygulanır. Salak erkekler için son derece önemli bir dış görünüm faktörüdür. Eskisi gibi sinek kaydı yerine damatlıkla bir bütün olan sakal modelleri usta ellerde hayat buluyor.

Farkı yaşamak ve düğününüzde tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız bu muhteşem güne özel bir yerde hazırlanın ve kuaför Efrahim ile birlikte sınırları zorlayın!

13 Ocak 2019
1.056 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN