+90 506 574 69 17

Sosyal Medyada Biz}

Cilt Bakımı Eskişehir

Erkeklerin cildi kalın bir deri tabakası ile kaplıdır. Sakallardan nefes alamayan cilt şaşırtıcı şekilde kendini koruma altına almaktadır. Ancak açıkta kalan kısımlar bakımsızsa; kırışmaya, çökmeye, sivilce oluşumuna davetiye çıkarır. Özellikle de sıklıkla tıraş olan biri erken yaşlanmanın etkisine kolayca kapılır. Öyleyse her yaşta sağlıklı bir cilt için eskişehir cilt bakımında en iyi ürünleri kullanan Kuaför Efrahim’in deneyimli elleriyle yenilenme zamanı!

Canlı Bir Cilt İçin!

Eskisehir cilt bakımı erkeklere özel formüllerle hazırlanmış olan dünya markaları ile yapılır. Öncelikle cildiniz temizlenir, isteğe bağlı, nemlendirme sıcak havlu ya da kremlerle yapılabilir. Gözeneklerin açılması için buhar banyosu etkili olabilir. Ancak, her cilt tipi için farklı ürünler ve uygulamalar vardır.

Eskişehir erkek kuaförü Efrahim Yavaş cildinize biraz göz gezdirdikten sonra yapılması gerekeni değil, sadece cildinizin ihtiyacı olanı uygular. Böylece ekstra ve gereksiz olan işlemlere maruz kalarak cildinizi yormazsınız. Yüzünüz ihtiyacı olan bakım ile daha genç, canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturulur.

Efrahim ile Yaşlılığa Meydan Oku!

16 Ocak 2019
617 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN